top of page

O NÁS

Jak si plním sen ...

Filmů se svatební tematikou je jistě celá řada, ale znáte ten s názvem 27 šatů? Ne? Tak se koukněte. To jsem celá

já :-) Nebyla jsem na všech svatbách jako Jane za družičku a nemám doma narvanou skříň šatami, ale přece jen jsme si s hlavní hrdinkou v něčem podobné. Byla jsem hostem na téměř 30 svatbách, než přišla ta moje, vysněná. 

 

Věřte nebo ne, svatby mě provází celý život. Miluji je. Miluji tu dokonalost. Dokonale prostřené stoly, všechny ty dekorace, květiny, vázy, svícny, vyleštěné příbory, miluji ty bílé nažehlené ubrusy a všechno, co s tím souvisí. Možná i proto jsem se kdysi rozhodla jít na hotelovou školu a na výšce pokračovat cestovním ruchem. Při škole jsem roky pracovala v hotelu s restaurací, kde byly svatby mým jak se říká denním chlebem, takže se konečné číslo svateb, na kterých jsem se více či méně podílela, blíží číslu 100. Po všech těch zkušenostech, které jsem za ta léta nasbírala, jsem radila nejedné kamarádce. Sestavovala s nimi svatební tabuli a pomáhala jim s organizací.

 

Jak tomu ale bývá, život mě svedl z cesty a já po škole začala pracovat úplně mimo obor. Uběhlo pár let, a já stála před tou dosud největší životní výzvou. Naplánovat svatbu další. Tentokrát už ale tu svoji.

 

Ano, i já jsem chtěla mít svatbu snů. Krásnou, romantickou, nazdobenou a vychytanou do posledního detailu. Jednoduše dokonalou. Tomu, aby taková byla, ale předcházely dlouhé měsíce příprav a nakupování. V hlavě byla spousta nápadů, na internetu spousta inspirace. A tak začal jeden velký kolotoč. Nad počítačem jsem proseděla hodiny a v obchodech trávila pomalu víc času, než doma. No jo, ale co s tím vším potom? 15 stejných váz,

40 svícnů, běhouny na stůl, hromada světel a dalších dekorací, které byť nestojí kdo ví kolik, ale na konečném rozpočtu se nemalou částkou budou podílet. Začala jsem tedy v okolí hledat půjčovnu, kde bychom si mohli alespoň část věcí vypůjčit, ale k mému překvapení jsem žádnou široko daleko nenašla. 

 

Rok se s rokem sešel a ze svobodné holky je tu vdaná, leckdy unavená maminka, která se rozhodla skočit do toho rovnýma nohama a splnit si sen. Pracovat na něčem svém. Na něčem, čemu věří, co má ráda, co studovala a na něčem, v čem ji okolí dlouho utvrzovalo. Že to dělá dobře. A tak se začal rodit plán. Plán otevřít půjčovnu svatebních dekorací.

 

Tak jsme tady! Jsme Veselkovice a těšíme se na každého z Vás. Na budoucí nevěsty, oslavence a všechny,

kteří náš sortiment využijí dle libosti a komu udělá radost.

 

Naše nabídka momentálně čítá více jak sto druhů dekorací, ale neustále ji rozšiřujeme. Reagujeme na současné trendy a hledáme pro Vás na trhu to nejlepší. Věřím, že u nás najdete něco, bez čeho by Váš den nebyl dokonalý.

 

Co ještě říct závěrem? Slušelo by se poděkovat. Mému šikovnému muži, bez kterého by tento web zdaleka nefungoval a fotky dekorací by neměly takovou šťávu.

 

Děkuji za Vaši přízeň a těším se na osobní setkání! 

Eva

bottom of page