VAŠE PŮJČOVNA
SVATEBNÍCH DEKORACÍ

Napsali o nás ...

Denisa D.

Doporučuji všemi 10. Díky dekoracím, které jsme měli možnost si zapůjčit, byla naše svatba vyladěná do posledního detailu. Jelikož by bylo finančně velmi náročné si kompletní výzdobu koupit, jsem strašně ráda, že u nás na Vysočině je tato možnost půjčení. Výběr je úžasný. Komunikace a jednání velmi milé, rychlé a ochotné.

Kateřina F.

Veselkovice se mi přimotaly do života v pravý čas. Naše svatba se konala ve vesnickém kulturním domě. Nutno podotknout, že vzhledově prostor vypadal dost zastarale (komunisticky). S dekoracemi od Veselkovic se nám podařilo kulturák proměnit v krásný/elegantní sál. Všichni, kdo místo  znali z dřívějška, užasle kroutili hlavou - starorůžové a krajkové běhouny, bílé a zlaté lucerny, vysoké a nízké zlaté svícny, věnce s růžovými květy i ty s eukalyptem. Dekorace posloužily i ve sladkém koutku, kde podtrhly krásu a chutnost zákusků. Komunikace s paní Evou byla super. Ocenili jsme možnost dřívějšího vyzvednutí dekorací (3/4 dny před svatbou). Všechno bylo hezky a bezpečně zabalené pro převoz. Veselkovice mohu s velkou radostí doporučit! Moc paní Evě fandím, svatební půjčovna tohoto typu na Vysočině chyběla. Přeji mnoho spokojených zákazníků :)

Nejžádanější dekorace

Bez čeho se Vaše svatba neobejde?

Slavobrány, židle a stolky

E110 - Voál na slavobránu šedý.jpg

Plánujete svatební obřad venku a nechcete stát jen tak uprostřed ničeho? Les i louka jsou fajn, ale pěkně ozdobená slavobrána, obřadní stůl

a svatební židle pro nejbližší jsou podle nás nutností. Nabídneme Vám vše, co na takovou venkovní veselku budete potřebovat.

Světelné řetězy a osvětlení

l%C3%A1ska_edited.jpg

Jestli má být něco romantické, jsou k tomu potřeba světla. Hodně světel! A právě světelné řetězy jsou ideální volbou k doladění romantické atmosféry. Jsou vhodné k instalaci jak do zahrad či stodol, tak do interiérů. V nabídce máme řetězy různých délek i typů. Vybírejte mezi klasickými LED řetězy, řetězy s baňkami, či světelnou oponou. Mezi malými dekoracemi naleznete např. světelný box s písmeny, svítící písmena či svítící lahve.

Dekorace na auta

C102 - Set na auta - růžový (2).jpg

Už jste někdy viděli svatební kolonu, které by vévodil ženichův vůz bez cylindru nebo jiné dekorace a nevěstino svatební auto, kde by prim nehrála bohatá kytice, nazdobené srdce nebo panenka, která se dávala na kapotu v dřívějších dobách? Tak vidíte. Neviděli.

Krabičky na snubní prstýnky

D106 - Terárium stříbrné velké.jpg

Co si budeme povídat, fotografie snubních prstenů na kovovém tácku už jsou přežitek. Dopřejte jim důstojnější “leháro” v jedné z našich krabiček. Může to být právě moderní terárium, mechem vystlaná betonová miska ve tvaru srdíčka, jutový polštářek s krajkou nebo

březový špalík.

Vázy, květináče